-50%влевовправо
Адаптер перехідник PD 7.4x5.0 для заряджання ноутбука від повербанка Type-C DC 100W
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03087
658 ₴
329 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер перехідник PD для заряджання ноутбука від повербанка Type-C DC 100W (7.4x5.0 мм)
Оптові ціни уточнюйте у менеджерів
Адаптер-перехідник PD призначений для заряджання ноутбуків Hewlett Packard та Dell від повербанку. Пристрій є перехідником живлення з вбудованим тригером і роз'ємом DC 7.4x5.0 мм. Для коректної роботи адаптера необхідно використовувати повербанк з підтримкою PD 20V (Power Delivery) потужністю від 65W та якісний кабель Type C - Type C 100W
Характеристики:
- Тип: Адаптер PD із вбудованим тригером
- Сумісність з ноутбуками: Dell та HP
- Вхідний роз'єм: USB type-C
- Вихідний роз'єм: DC 7.4x5.0 мм
- Вихідна напруга до 20V
- Вихідний струм: до 5A
- Вихідна потужність: до 100W (залежно від потужності повербанку)
- Матеріал корпусу: алюміній + пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DCTec |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Сила струму | 5 А |
| Додаткові характеристики | |
| Тип призначення | Адаптер перехідник PD 7.4x5.0 для заряджання ноутбука від повербанка Type-C DC 100W |
- Ціна: 329 ₴




