-50%влевовправо
Адаптер перехідник PD 4.0x1.35 для заряджання ноутбука Asus від повербанка Type-C DC 100W
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03085
658 ₴
329 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер перехідник PD для заряджання ноутбука Asus від повербанка Type-C DC 100W (4.0x1.35 мм)
Адаптер-перехідник PD призначений для заряджання ноутбука від повербанка. Пристрій являє собою перехідник живлення з вбудованим тригером і роз'ємом DC 4.0x1.35.Для коректної роботи адаптера необхідно використовувати повербанк з підтримкою PD 20V (Power Delivery) потужністю від 65W та якісний кабель Type C - Type C 100W
Характеристики:
- Тип: Адаптер PD із вбудованим тригером
- Сумісність із ноутбуками: Asus
- Вхідний роз'єм: USB type-C
- Вихідний роз'єм: DC 4.0x1.35 мм
- Вихідна напруга до 20V
- Вихідний струм: до 5A
- Вихідна потужність: до 100W (залежно від потужності повербанку)
- Матеріал корпусу: алюміній + пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DCTec |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Сила струму | 5 А |
| Додаткові характеристики | |
| Тип призначення | Адаптер перехідник PD 4.0x1.35 для заряджання ноутбука Asus від повербанка Type-C DC 100W |
- Ціна: 329 ₴




