-50%влевовправо
Комп'ютерні USB колонки із сабвуфером Настільні колонки для ПК ноутбука FT202
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03059
998 ₴/комплект
499 ₴/комплект
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерні настільні USB колонки з сабвуфером для ПК ноутбука
Оптові ціни уточнюйте у менеджерів

Колонки FT202 - маленькі настільні колонки із сабвуфером для комп'ютера або ноутбука. Незважаючи на свої розміри, акустика звучить голосно і якісно. Роз'єм підключення звуку Jack 3.5, живлення USB. На сабвуфері розміщено регулювання гучності сабвуфера та регулювання загальної гучності

Характеристики:
- Тип: Комп'ютерна акустика 2.1
- Якісне звучання
- Підключення: Jack 3.5
- Живлення: USB 5V 1A
- Потужність: 3W + 2x2W
- Частотний діапазон: 20 Hz-18 kHz
- Розмір сабвуфера: 130х115х100 мм
- Розмір колонки: 75х65х65 мм

Комплектація:
- Акустичні колонки 2.1
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JNC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість динаміків | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 7 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Стан | Новий |
| Тип | Комп'ютерна |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Комп'ютерні USB колонки із сабвуфером Настільні колонки для ПК ноутбука FT202 |
- Ціна: 499 ₴/комплект






