-50%влевовправо
Комп'ютерні USB колонки для ПК ноутбука Настільні колонки для комп'ютера D092
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03057
1 098 ₴/комплект
549 ₴/комплект
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільні маленькі USB колонки для ПК ноутбука комп'ютера
Оптові ціни уточнюйте у менеджерів

Колонки D092 - якісні настільні колонки для комп'ютера. Не дивлячись на невеликий розмір корпусу, колонки мають гарну гучність. Роз'єм підключення звуку Jack 3.5, живлення USB. На шнурі підключення розміщено регулювання гучності

Характеристики:
- Тип: Настільні комп'ютерні колонки
- Якісне звучання
- Підключення: Jack 3.5
- Живлення: USB (5V 1A)
- Потужність: 2x3W
- Частотний діапазон: 90 Hz-20 kHz
- Матеріал корпусу: МДФ + Пластик
- Розмір однієї колонки: 150х75х95 мм

Комплектація:
- Акустичні колонки 2.0
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JNC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | МДФ, Пластик |
| Потужність | 6 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Стан | Новий |
| Тип | Комп'ютерна |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Комп'ютерні USB колонки для ПК ноутбука Настільні колонки для комп'ютера D092 |
- Ціна: 549 ₴/комплект





