-50%влевовправо
Комп'ютерні USB колонки для ноутбука Дерев'яні настільні колонки для комп'ютера HT2031
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03055
1 398 ₴/комплект
699 ₴/комплект
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерні настільні USB колонки для ПК ноутбука
Оптові ціни уточнюйте у менеджерів

Колонки HT2031 - якісні настільні колонки для комп'ютера. Не дивлячись на невеликий розмір корпусу, колонки мають гарну гучність. Роз'єм підключення звуку Jack 3.5, живлення USB. На шнурі підключення розміщено регулювання гучності

Характеристики:
- Тип: Настільні комп'ютерні колонки
- Якісне звучання
- Підключення: Jack 3.5
- Живлення: USB (5V 1A)
- Потужність: 2x3W
- Частотний діапазон: 20 Hz-18 kHz
- Матеріал корпусу: МДФ
- Розмір однієї колонки: 175х125х85 мм

Комплектація:
- Акустичні колонки 2.0
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JNC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Потужність | 6 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Стан | Новий |
| Тип | Комп'ютерна |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Комп'ютерні USB колонки для ПК ноутбука Дерев'яні настільні колонки для комп'ютера HT2031 |
- Ціна: 699 ₴/комплект






