-50%влевовправо
Складана бездротова клавіатура з тачпадом Bluetooth міні клавіатура для смартфона планшета ПК B033
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03023
2 998 ₴
1 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складна бездротова клавіатура з тачпадом Bluetooth міні клавіатура для смартфона, планшета та ноутбука
Гуртові ціни уточнюйте у менеджерів

Перевагою клавіатури B033 є компактний розмір та швидке підключення до смартфону, планшета. або комп'ютера. Клавіатура швидко складається і розкладається, оскільки складається з трьох частин. Завдяки вбудованому тачпаду не потрібно додатково підключати мишу. Клавіатура живиться від вбудованого акумулятора і підтримує бездротове bluetooth підключення до систем iOS, Android і Windows

Характеристики:
- Тип: Складна міні-клавіатура
- Підключення: Bluetooth
- Вбудований тачпад
- Акумулятор 140 мАг
- Дальність підключення: до 10 метрів
- Сумісність: iOS, Android та Windows
- Заряджання акумулятора: Type-C
- Матеріал: Якісний пластик
- Розмір у складеному стані: 152х96х11 мм
- Розмір у розкладеному стані: 305х95х5 мм
- Вага: 190 г

Комплектація:
- Клавіатура B033
- Кабель для заряджання: USB-Type C
- Інструкція англ. мовою
- Заводська упаковка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | ARC Wireless |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Складана бездротова клавіатура з тачпадом B033 Bluetooth мініклавіатура для телефона планшета смартфона |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Призначення | Універсальна |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 5 см |
| Вага | 190 г |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Вбудований Тачпад | Да |
| Кількість клавіш клавіатури | 64 |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Наявність цифрового блока | Немає |
- Ціна: 1 499 ₴






