-50%влевовправо
Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Asus 19V 6.32A 120W 5.5*2.5
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03005
1 598 ₴
799 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для ноутбука Asus 19V 6.32A 120W (5.5*2.5)
Гуртові ціни уточнюйте у менеджерів
Блок живлення Asus 120W призначений для заряджання акумулятора ноутбука. Основні характеристики для підбору блоку живлення: Вихідна напруга (V), Сила вихідного струму (A), вихідна потужність (W) та тип роз'єму. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний блок живлення для ноутбука. Мережевий кабель 220V у комплектацію не входить
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для ноутбука Asus
- Вихідна напруга: 19V
- Сила вихідного струму: 6,32А
- Вихідна потужність: 120W
- Роз'єм: 5.5*2.5
- Сумісні моделі ноутбуків: ASUS G53SV, G551JM, G56JK, G73SW, G74SX, GL551JW, GL552, N45J 2V, N552VW, N552VX, N55SF, N56VM, N56VZ, N76VM, N76VZ , ROG Strix GL753VD
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 6.3 A |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Індикатор роботи | Ні |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Asus 19 V 6.32 A 120 W 5.5*2.5 |
- Ціна: 799 ₴




