-50%влевовправо
Студійний настільний мікрофон із стійкою Конденсаторний дротовий мікрофон для запису звуку Music M-800U
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02999
1 798 ₴/комплект
899 ₴/комплект
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Студійний мікрофон зі стійким та вітрозахистом для запису звуку Music M-800U
Гуртові ціни уточнюйте у менеджерів

Студійний мікрофон можна використовувати для будь-яких цілей, де потрібний якісний запис звуку. Дана модель відмінно підходить для блогерів, проведення онлайн навчання, стриму, подкастів, онлайн ігор та співу. Мікрофон підключається до комп'ютера за допомогою роз'єму Jack 3.5. Завдяки зручній стійці мікрофон можна розмістити на потрібному рівні. Також для якісного запису використовується вітрозахист. Довжина кабелю підключення 2.5 метри. Для роботи з комбінованим портом Jack 3.5 мм необхідно використовувати перехідник з 3pin 3.5 мм Jack на 4pin 3.5мм Jack

Характеристики:
- Тип: Студійний дротовий мікрофон
- Спосіб встановлення: Настільний
- Підключення: Jack 3.5 мм
- Діапазон частот 20 - 20000 Гц
- Чутливість -45dB ±3dB
- Колір: Чорний
- Довжина кабелю 2.2 м

Комплектація:
- Мікрофон M-800U
- Кабель підключення
- Стійка із кріпленням до поверхні
- Кріплення мікрофону
- Вітрозахист
- Заводська упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PS Audio |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Спрямованість | Односпрямований |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Тип | Конденсаторний |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина шнура | 2.2 м |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Студійний настільний мікрофон зі стійкою конденсаторний дротовий мікрофон для запису звуку Music M-800U |
- Ціна: 899 ₴/комплект







