-50%влевовправо
Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Asus 19V 3.42A 65W 4.5*3.0
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02949
998 ₴
499 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для ноутбука Asus 19V 3.42A 65W (4.5*3.0 + Pin)
Оптові ціни уточнюйте у менеджерів
Блок живлення 19V призначений для заряджання акумулятора ноутбука Asus. Основні характеристики для підбору блоку живлення: Вихідна напруга (V), Сила вихідного струму (A), вихідна потужність (W) та тип роз'єму. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний блок живлення для ноутбука. Мережевий кабель 220V у комплектацію не входить
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для ноутбука Asus
- Вихідна напруга: 19V
- Сила вихідного струму: 3,42А
- Вихідна потужність: 65W
- Роз'єм: 4.5*3.0 + Pin
- Сумісні моделі ноутбуків: Asus B400A, PU301LA, Zenbook UX51VZ, Zenbook U500VZ, PU500C, Zenbook Touch U500VZ, Zenbook Pro U500VZ, UX51VZ, AsusPro PU401LA, PU40 V, B551L, B551LA, B551LG, BU400VC, BU401L, BU401LA, BU401LG, PU551LA, PU551LD, P2520LA, PU301LA, PU450CD, PU451LD, PU550CA, P751JA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 4.5х3.0-PIN |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Asus 19 V 3.42 A 65 W 4.5*3.0 |
- Ціна: 499 ₴




