
влевовправо
Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Acer 19V 9.23A 180W 5.5*1.7
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 02945
Відправка з 23 квітня 20263 598 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для ноутбука Acer 19V 9.23A 180W (5.5*1.7мм)
Оптові ціни уточнюйте у менеджерів
Блок живлення Acer 19V 9.23A призначений для заряджання акумулятора ноутбука. Основні характеристики для підбору блоку живлення: Вихідна напруга (V), Сила вихідного струму (A), вихідна потужність (W) та тип роз'єму. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний блок живлення для ноутбука. Мережевий кабель 220V у комплектацію не входить
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для ноутбука Acer
- Вихідна напруга: 19V
- Сила вихідного струму: 9,23А
- Вихідна потужність: 180W
- Роз'єм: 5.5*1.7 мм
- Сумісні моделі ноутбуків: Acer Predator Helios: PH315-51, PH315-52, PH317-51, PH317-52, G3-571, G3-572, G3-573; Aspire Aspire Nitro: VN7-591G, VN7-593G, VN7-793G, Aspire Aspire: A715-71G, A715-72, A717-71G, A717-72G, VX5-591G; Acer Predator G9-591; Acer Nitro: AN515-31, AN515-41, AN515-45, AN515-51, AN515-52, AN515-53, AN515-54, AN515-55, AN515-57, AN517-51, AN515-51 ; Acer Predator Triton 300 PT314-51s, PT515-51, Acer Predator Helios: PH315-51, PH315-52, PH317-51, PH317-52, G3-571, G3-572, G3-57; Aspire Aspire Nitro: VN7-591G, VN7-593G, VN7-793G, Aspire Aspire: A715-71G, A715-72, A717-71G, A717-72G, VX5-591G; Acer Predator Triton 300 PT314-51s, PT515-51
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 8-10 А |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Acer 19 V 9.23 A 180 W 5.5*1.7 |
- Ціна: 3 598 ₴





