-50%влевовправо
Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Acer 19V 3.42 A 65 W 3.0*1.1
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02932
998 ₴
499 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для ноутбука Acer 19V 3.42 A 65 W (3.0х1.1 мм)
Блок живлення Acer 19V 65W призначений для заряджання акумулятора ноутбука. Основні характеристики для підбору блока живлення: Вихідна напруга (V), Сила вихідного струму (A), вихідна потужність (W) і тип роз'єму. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний блок живлення для Вашого ноутбука. Мережевий кабель 220V до комплектації не входить
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для ноутбука Acer
- Вихідна напруга: 19V
- Сила вихідного струму: 3.42А
- Вихідна потужність: 65W
- Роз'єм: 3.0х1.1 мм
- Сумісні моделі ноутбуків: Aspire S7-191, Aspire S7-191 Ultrabook, Aspire S7-191-53314G25ass, Aspire S7-191-53314g12ass, Aspire S7-191-53314g12ass/i5-3317U, Aspire S7-191-53334G12ass, Aspire S7-191-53334G25ass, Aspire S7-191-6400, Aspire S7-191-6400/i5-3317U, Aspire S7-191-6447, Aspire S7-191-6640, Aspire S7-191-6647, Aspire S7-191-6647/i5-3317U, Aspire S7-191-6647/i5-3337U, Aspire S7-191-6859, Aspire S7-191-6859/i5-3317U, Aspire S7-191-73514g25ass, Aspire S7-191-73514g25ass/i7-3517U, Aspire S7-391, Aspire S7-391 Notebooks, Aspire S7-391 Ultrabook, Aspire S7-391-53314G, Aspire S7-391-53314G12aws, Aspire S7-391-53314G12aws/i5-3317U, Aspire S7-391-53334G12aws, Aspire S7-391-53334G12aws/i5-3337U, Aspire S7-391-6413, Aspire S7-391-6413/i5-3337U, Aspire S7-391-6468, Aspire S7-391-6468/i5-3337U, Aspire S7-391-6478, Aspire S7-391-6478/i5-3317U, Aspire S7-391-6662, Aspire S7-391-6677, Aspire S7-391-6810, Aspire S7-391-6810/i5-3317U, Aspire S7-391-6822, Aspire S7-391-6822/i5-3317U, Aspire S7-391-6878, Aspire S7-391-73514G, Aspire S7-391-73514G12, Aspire S7-391-73514G12aws, Aspire S7-391-73514G12aws/i7-3517U, Aspire S7-391-73514G25aws, Aspire S7-391-73534G25aws, Aspire S7-391-9411, Aspire S7-391-9413, Aspire S7-391-9427, Aspire S7-391-9427/i7-3517U, Aspire S7-391-9492, Aspire S7-391-9492/i7-3537U, Aspire S7-391-9604, Aspire S7-391-9839, Aspire S7-391-9839/i7-3517U, Aspire S7-391-9886, Aspire S7-391-9886 Ultrabook PA-1650-80, Aspire S7-391-9886/i7-3517U
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 3.0x1.1 мм |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Acer 19 V 3.42 A 65 W 3.0*1.1 |
- Ціна: 499 ₴




