-50%влевовправо
Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Acer 19V 4.74 A 90W 5.5*1.7
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02931
998 ₴
499 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для ноутбука Acer 19V 4.74 A 90 W (5.5х1.7 мм)
Оптові ціни уточнюйте в менеджерів
Блок живлення Acer 19V 4.74А призначений для заряджання акумулятора ноутбука. Основні характеристики для підбору блока живлення: Вихідна напруга (V), Сила вихідного струму (A), вихідна потужність (W) і тип роз'єму. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний блок живлення для Вашого ноутбука. Мережевий кабель 220V до комплектації не входить
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для ноутбука Acer
- Вихідна напруга: 19V
- Сила вихідного струму: 4,74А
- Вихідна потужність: 90W
- Роз'єм: 5.5*1.7 мм
- Сумісні моделі ноутбуків: Aspire 5350, Aspire 5745, Aspire 5745DG, Aspire 5745G, Aspire 5745P, Aspire 5745PG, Aspire 5745z, Aspire 5750, Aspire 5750G, Aspire 5750Z, Aspire 5750ZG, Aspire 5820, Aspire 5820G, Aspire 5820T, Aspire 5820TG, Aspire 5820TZ, Aspire 5820TZG, Aspire 5943, Aspire 5943G, Aspire 5951, Aspire 5951G, Acer 1100, 5457, 1200, 1425, 1430, 1700, 1710, 1800, 1810T, 1830Z, 2430, 2440, 2930, 3020, 3030, 3210Z, 3250, 3260, 3290, 3510, 3610A, 3620A, 3640, 3680, 3750, 3810, 3820, 3830, 4010, 4220, 4230, 4235, 4250, 4252, 4253, 4260, 4280, 4320, 4330, 4332, 4335, 4339, 4349, 4350, 4350, 4352, 4430, 4520, 4530, 4535, 4540, 4553, 4555, 4560, 4625, 4630, 4710, 4720, 4730, 4732, 4739, 4740, 4741, 4743, 4745, 4749, 4750, 4752, 4755, 4810, 4820, 4830, 4920, 4925, 4930, 4935, 4937, 5010, 5120, 5203, 5205, 5210, 5212, 5214, 5220, 5230, 5235, 5242, 5251, 5252, 5253, 5310, 5313, 5315, 5320, 5330, 5333, 5334, 5336, 5342, 5344, 5350, 5360, 5360G, 5410, 5420, 5430, 5441, 5510, 5520, 5530, 5532, 5534, 5535, 5536, 5538, 5541, 5542, 5550, 5551, 5552, 5553, 5560, 5570, 5572, 5582, 5583, 5584, 5585, 5590, 5600, 5601, 5602, 5603, 5610, 5611, 5612, 5613, 5614, 5620, 5622, 5623, 5625, 5630, 5633, 5634, 5635, 5650, 5651, 5652, 5653, 5654, 5670, 5671, 5672, 5674, 5682, 5683, 5684, 5685, 5710, 5715, 5720, 5725, 5730, 5732, 5734, 5735, 5736, 5738, 5739, 5740, 5742, 5744, 5745, 5750, 5755, 5760, 5810, 5820, 5830, 5910, 5920, 5925, 5930, 5935, 5940, 5942, 5943, 5949, 5950, 5951, 6231, 6253, 6293, 6452, 6460, 6493, 6495, 6500, 6530, 6535, 6550, 6552, 6553, 6592, 6593, 6594, 6595, 6920, 6930, 6935, 7000, 7102, 7103, 7120, 7220, 7230, 7250, 7315, 7320, 7330, 7420, 7510, 7512, 7513, 7514, 7520, 7530, 7535, 7540, 7551, 7552, 7560, 7620, 7630, 7715, 7720, 7730, 7735, 7736, 7738, 7739, 7740, 7741, 7745, 7750, 7751, 7920, 8100, 8200, 8215, 8372, 8471, 8472, 8473, 8530, 8531, 8572, 8573, 8730, 8735, 8920, 8930, 8932, 8933, 8935, 8940, 8942, 8943, 8950, 8951, 8961, 8965, 8966, 8967, 9010, 9102, 9104, 9300, 9305, 9402, 9404, 1810, 2930, 3810, 3820, 4730, 4810, 4820, 5520, 5551, 5552, 5733, 5739, 5742, 5745, 5750, 5810, 5820, 5920, 5930, 6530, 6920, 6930, 6935, 7540, 7551, 7720, 7736, 7741, 7750, 8935, E1-421, E1-422, E1-431, E1-451, E1-470, E1-471, E1-771
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Acer 19 V 4.74 A 90 W 5.5*1.7 |
- Ціна: 499 ₴




