-50%влевовправо
Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Asus 19V 3.42 A 65 W 3.0*1.0
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02930
998 ₴
499 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для ноутбука Asus 19 V 3.42 A 65 W (3.0х1.0 мм)
Оптові ціни уточнюйте в менеджерів
Блок живлення Asus 19V 65W призначений для заряджання акумулятора ноутбука. Основні характеристики для підбору блока живлення: Вихідна напруга (V), Сила вихідного струму (A), вихідна потужність (W) і тип роз'єму. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний блок живлення для Вашого ноутбука. Мережевий кабель 220V до комплектації не входить
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для ноутбука Asus
- Вихідна напруга: 19V
- Сила вихідного струму: 3,42А
- Вихідна потужність: 65W
- Роз'єм: 3.0х1.0 мм
- Сумісні моделі ноутбуків: Transformer Book T200TA, Transformer Book T300CHI, ZenBook UX21E, ZenBook UX21E-DH52, ZenBook UX21E-DH71, ZenBook UX31E, ZenBook UX31E-DH72, ZenBook UX31E-RSL8, ZenBook UX31E-RY009V, ZenBook UX31E-RY012V, Zenbook UX21E-KX004V, Zenbook UX31E-081A2677M, Zenbook UX31E-DH52, Zenbook UX31E-DH53
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 3.0x1.0 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Asus 19 V 3.42 A 65 W 3.0*1.0 |
- Ціна: 499 ₴




