-50%влевовправо
Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Dell 19.5V 3.34A 65W 4.0*1.7
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02924
998 ₴
499 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для ноутбука Dell 19.5V 3.34A 65W (4.0х1.7 мм)
Гуртові ціни уточнюйте у менеджерів
Блок живлення Dell 19.5V 65W призначений для заряджання акумулятора ноутбука. Основні характеристики для підбору блоку живлення: Вихідна напруга (V), Сила вихідного струму (A), вихідна потужність (W) та тип роз'єму. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний блок живлення для ноутбука. Мережевий кабель 220V у комплектацію не входить
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для ноутбука Dell
- Вихідна напруга: 19.5V
- Сила вихідного струму: 3,34А
- Вихідна потужність: 65W
- Роз'єм: 4.0х1.7 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Індикатор роботи | Так |
| Клас якості | Original PRC |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.0x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Dell 19.5 V 3.34 A 65 W 4.0*1.7 |
- Ціна: 499 ₴




