-50%влевовправо
Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Lenovo 19V 4.7A 90W 5.5*2.5
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02915
998 ₴
499 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для ноутбука Lenovo 19V 4.74A 90W (5.5x2.5 мм)
Гуртові ціни уточнюйте у менеджерів
Блок живлення Lenovo призначений для заряджання акумулятора ноутбука. Основні характеристики для підбору блоку живлення: Вихідна напруга (V), Сила вихідного струму (A), вихідна потужність (W) та тип роз'єму. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний блок живлення для ноутбука. Мережевий кабель 220V у комплектацію не входить
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для ноутбука Lenovo
- Вихідна напруга: 19V
- Сила вихідного струму: 4.74А
- Вихідна потужність: 90W
- Роз'єм: 5.5x2.5 мм
- Сумісні партномери: 0225A2040, 02K6900, 04G266006060, 0712A1965, 1 96345-B22, 101880-001, 101898-001, 11J8627, 120765-001, 146594-001, 159224-001, 159224-002, 163444-001, 177626-001, 179725-002, 179725-003, 180676-001, 198713-001, 20217-1038, 209124-001, 209126-001, 222113-001, 239427-001, 239427-003, 239428-001, 239428-002, 239704-001, 239705-001, 246437-001, 246437-002, 247050-001, 247051-001, 265602-001, 268755-001, 283884-001, 285288-001, 285546-001, 286755-001, 287515-001, 293428-001, 293705-001, 298239-001, 308745-001, 309241-001, 310744-001, 310744-002. 310925-001, 319860-001, 319860-006, 338136-001, 371790-001, 374473-001, 374473-002, 374791-001, 380467-001, 380467-003, 381090-001, 383494-001, 386315-001, 386315-002, 387661-001, 393955-001, 394224-001, 394278-001, 402018-001, 403810-001, 409515-001, 409843-001, 40Y7696. 40Y7700, 40Y7704, 40Y7708, 40Y7710, 417220-001, 41R4322. 41R43
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Lenovo 19 V 4.7 A 90 W 5.5*2.5 |
- Ціна: 499 ₴




