-50%влевовправо
Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Lenovo 20V 4.5A 90W 7.9*5.5 Pin
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02914
998 ₴
499 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для ноутбука Lenovo 20V 4.5A 90W (7.9x5.5 мм + Pin)
Гуртові ціни уточнюйте у менеджерів
Блок живлення Lenovo призначений для заряджання акумулятора ноутбука. Основні характеристики для підбору блоку живлення: Вихідна напруга (V), Сила вихідного струму (A), вихідна потужність (W) та тип роз'єму. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний блок живлення для ноутбука. Мережевий кабель 220V у комплектацію не входить
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для ноутбука Lenovo
- Вихідна напруга: 20V
- Сила вихідного струму: 4.5А
- Вихідна потужність: 90W
- Роз'єм: 7.9x5.5 + Pin
- Сумісні моделі ноутбуків: Lenovo E50, L420, L520, R60, R60E, R61, R61E, SL400, SL410, SL500, SL510, T400, T400S, T410, T410S, T410i, T4 520, T60 , T61, V480, W500, Z60, Z61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 7.9х5.5-PIN |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Індикатор роботи | Ні |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Lenovo 20 V 4.5 A 90 W 7.9*5.5 Pin |
- Ціна: 499 ₴




