-50%влевовправо
Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Asus 19V 3.42A 65W 4.0*1.35
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02910
998 ₴
499 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для ноутбука Asus 19V 3.42A 65W (4.0x1.35)
Гуртові ціни уточнюйте у менеджерів
Блок живлення призначений для заряджання акумулятора ноутбука. Основні характеристики для підбору блоку живлення: Вихідна напруга (V), Сила вихідного струму (A), вихідна потужність (W) та тип роз'єму. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний блок живлення для ноутбука. Мережевий кабель 220V у комплектацію не входить
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для ноутбука Asus
- Вихідна напруга: 19V
- Сила вихідного струму: 3,42А
- Вихідна потужність: 65W
- Роз'єм: 4.0x1.35
- Сумісні моделі ноутбуків: ASUS F201E, F553, F556, Q200E, Q302, Q302L, Q302L, Q302LA, Q302UA, Q302, T30 301, UX301LA, UX303UA, UX305 , UX305F, UX305LA, UX330, X201E, X441, X441SA, X441SC, X441SC, X441UA, X441UV, X505BA, X505BP, X505ZA X542UN, X553M, X553MA, X553S, X553SA , BX21A , BX31A, UX21A, UX31A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Asus 19 V 3.42 A 65 W 4.0*1.35 |
- Ціна: 499 ₴




