-50%влевовправо
Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Asus 19V 4.74A 90W 5.5*2.5
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02908
998 ₴
499 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для ноутбука Asus 19V 4.74A 90W (5.5x2.5)
Гуртові ціни уточнюйте у менеджерів
Блок живлення Asus призначений для заряджання акумулятора ноутбука. Основні характеристики для підбору блоку живлення: Вихідна напруга (V), Сила вихідного струму (A), вихідна потужність (W) та тип роз'єму. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний блок живлення для ноутбука. Мережевий кабель 220V у комплектацію не входить
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для ноутбука Asus
- Вихідна напруга: 19V
- Сила вихідного струму: 4,74А
- Вихідна потужність: 90W
- Роз'єм: 5.5x2.5
- Сумісні моделі ноутбуків: A35, A35, A3, A40, A42, A43, A44, A45, A5, A52, A53, A54, A55, A56, A5E, A6000, A62, A6500, A6700, A6, A72 A7, A8, A83, A84, A85, A9000, B51, B52, B53, B80, F2, F3, F3000, F301, F401, F402, F5, F50, F5000, F501, F502, F50, F55 F552, F555, F55, F6, F70, F75, F7, F8, F80, F81, F82, F83, F85, F9, G50, G55, G72, G73, G74, G75, G750, K40, K41, K42, K4 K45, K46, K50, K51, K52, K53, K54, K55, K550, K56 K60, M60, M51, M52, M60, M70 , N43, N45, N46, N50, N51, N52, N53, N55, N550, N55, N56, N60, N61, N63, N70, N71, N73, N75, N76, N80, N81, N82, N90, P2 , P31, P32, P41, P42, P43, P45, P50, P52, P53, P55, P550, P551, P55, P62, P80, P81, P82, P84, Q200, Q400, Q500, Q502, R300, R303, R400, R401, R402, R403, R404, R405, R406, R407, R408, R500, R501, R502, R503, R503, R505, R506, R505, R507 00 , R701, R704, S300, S301, S400, S401, S405, S451, S46, S50, S500, S501, S505, S550, S551, S56, S62, TX300, U24, U30, , U37, U38, U40, U41, U42, U43, U44, U45, U46, U47, U48, U50, U52, U53, U56, U57, U58, UL20, Ul30, UL50, Ul80, UX20, 2 , UX52, V300, V300, V400, V500, V550, X201, X202, X20, X23, X24, X301, X32, X33, X34, X35, X36, X37, X40, X401, X402 , X45, X450 X50, X501, X502, X50, X51, X52, X53, X54, X55, X550, X552, X55, X56, X57, X58, X59, X61, X62, X64, X66, X67 X72, X73, X75, X750, X751, X75, X775, X77, X80, X81, X82, X83, X84, X85, X88, Z35, Z37, Z52 Z84, Z91, Z92, Z94, Z96, Z97, Z99
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Asus 19 V 4.74 A 90 W 5.5*2.5 |
- Ціна: 499 ₴




