-50%влевовправо
Автомобільна камера заднього виду з паркувальними лініями Паркувальна камера заднього ходу з ик підсвічуванням
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02727
398 ₴/комплект
199 ₴/комплект
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна автомобільна камера заднього виду з паркувальними лініями Паркувальна камера заднього ходу з ик підсвічуванням 4LED

Камера заднього виду передає зображення в реальному часі на екран автомобіля. Камера сумісна з усіма магнітолами 2 Din, автоматично накладаючи на зображення розмітку паркувальних ліній. Камера кріпиться на кузов автомобіля та підходить для будь-якого виду транспорту. На камері розташовані чотири зовнішні світлодіоди для комфортної роботи у темний час доби. У комплектацію входять дроти для підключення довжиною 5.7 м.

Характеристики:
- Тип: Камера заднього виду
- Матриця CMOS
- Роздільна здатність 720х480 пікселів
- Кут огляду 160°
- Підключення: RCA
- Відображення паркувальних ліній
- Кольорове зображення
- Нічний режим (4 LED світлодіоди)
- Напруга живлення: 8-16 В
- Стандарт захисту IP67
- Розмір: 20х20х20 мм
- Довжина дротів 5.7 м

Комплектація:
- Камера
- Кабель живлення DC
- Кабель RCA-RCA
- Фреза
- Заводська упаковка
В нашому магазині BIT.OD.UA представлений вибір відеореєстраторів та камер заднього виду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carcam |
| Тип камери | Універсальна |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність матриці | 720×480 |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Автомобільна камера заднього огляду з паркувальними лініями з підсвіткою Паркувальна камера заднього ходу |
- Ціна: 199 ₴/комплект









