-50%влевовправо
Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Lenovo 20V 3.25A Type-C 65W USB-C
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03928
1 598 ₴
799 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення для ноутбука Lenovo 20V 3.25A 65W (USB-C)
Блок живлення Lenovo призначений для заряджання акумулятора ноутбука. Основні характеристики для підбору блока живлення: Вихідна напруга (V), Сила вихідного струму (A), вихідна потужність (W) і тип роз'єму. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний блок живлення для Вашого ноутбука. Мережевий кабель 220V до комплектації не входить
Характеристики:
- Тип: Зарядний пристрій для ноутбука Lenovo
- Вихідна напруга: 20V
- Сила вихідного струму: 3.25А
- Вихідна потужність: 65W
- Роз'єм: Type-C (USB-C)
- Сумісні моделі ноутбуків: Lenovo ThinkPad 13 20GJ, Lenovo ThinkPad 13 20GK, Lenovo ThinkPad 13 20J1, Lenovo ThinkPad 13 20J2, Lenovo ThinkPad 13 2nd Gen, Lenovo ThinkPad 13, Chromebook 20GL, Lenovo ThinkPad 13 Chromebook 20GM, Lenovo ThinkPad T470 20HD, Lenovo ThinkPad T470 20HE, Lenovo ThinkPad T470 20JM, Lenovo ThinkPad T470s 20HF, Lenovo ThinkPad T470s 20HG, Lenovo ThinkPad T470s 20JS, Lenovo ThinkPad T470s 20JT, Lenovo ThinkPad T570 20H9, Lenovo ThinkPad T570 20HA, Lenovo ThinkPad T570 20JW, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 20HQ, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 20HR, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 20K4, Lenovo ThinkPad X1 Tablet 20GG, Lenovo ThinkPad X1 Tablet 20GH, Lenovo ThinkPad X270 20HM, Lenovo ThinkPad X270 20HN, Lenovo ThinkPad X570 20HN, Lenovo ThinkPad X570 20K6, Lenovo Yoga 720-13IKB, Lenovo Yoga 720-13IKB 80X6, Lenovo Yoga 910-13IKB, Lenovo Yoga 910-13IKB 80VF, Lenovo Yoga 910-13IKB Glass, Lenovo Yoga 910-13IKB Glass 80VG
- Сумісні партномери: ADLX45YCC3A, ADLX45UCCU2A, 5A10K34728, ADLX45UDCU2A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип призначення | Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Lenovo 20V 3.25A Type-C 65W USB-C |
- Ціна: 799 ₴




