-50%влевовправо
Адаптер перехідник PD 3.0x1.1 для заряджання ноутбуків Asus Acer Lenovo від повербанка USB Type-C DC 100 W Power Delivery
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03911
658 ₴
329 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер для заряджання ноутбука від повербанка Type-C to DC 3.0x1.1 мм 100 W (Asus Lenovo Acer)
Адаптер призначений для заряджання ноутбука від повербанка. Пристрій являє собою перехідник живлення з вбудованим тригером і роз'ємом DC 3.0x1.1мм. Для коректної роботи адаптера необхідно використовувати повербанк із підтримкою PD 20V (Power Delivery) потужністю від 65 W і якісний кабель Type C — Type C 100W
Характеристики:
- Тип: Адаптер PD із вбудованим тригером
- Сумісність із ноутбуками: Asus Lenovo Acer
- Вхідний роз'єм: USB type-C
- Вихідний роз'єм: DC 3.0x1.1 мм
- Вихідна напруга до 20V
- Вихідний струм: до 5A
- Вихідна потужність: до 100W (залежно від потужності повербанка)
- Матеріал корпусу: алюміній + пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DCTec |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Тип роз'єму | 3.0x1.1 мм |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип призначення | Адаптер перехідник PD 3.0x1.1 для заряджання ноутбуків Asus Acer Lenovo від повербанка USB Type-C DC 100 W Power Delivery |
- Ціна: 329 ₴



