-50%влевовправо
Складана бездротова клавіатура Bluetooth для смартфона планшета телефону B023
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03081
1 598 ₴
799 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складна бездротова клавіатура Bluetooth для смартфона планшета телефону
Оптові ціни уточнюйте у менеджерів
Головною перевагою клавіатури B023 є компактний розмір та швидке підключення до смартфону, планшета. або комп'ютера. Клавіатура швидко складається і розкладається, оскільки складається з двох частин. Клавіатура живиться від вбудованого акумулятора і підтримує бездротове bluetooth підключення до систем iOS, Android і Windows
Характеристики:
- Тип: Складна міні-клавіатура
- Підключення: Bluetooth
- Акумулятор 150 мАч
- Дальність підключення: до 10 метрів
- Сумісність: iOS, Android та Windows
- Заряджання акумулятора: Type-C
- Матеріал корпусу: Пластик
- Розмір у складеному стані: 141х94х14 мм
- Розмір у розкладеному стані: 280х94х7 мм
- Вага: 190 г
Комплектація:
- Клавіатура B023
- Пластикова підставка для смартфона
- Кабель для заряджання: USB-Type C
- Інструкція англ. мовою
- Заводська упаковка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | ARC Wireless |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Складана бездротова мініклавіатура Bluetooth для смартфона планшета телефона B023 |
| Тип | Клавіатура |
| Призначення | Універсальна |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 94 мм |
| Висота | 7 см |
| Вага | 170 г |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
| Кількість клавіш клавіатури | 68 |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Наявність цифрового блока | Немає |
- Ціна: 799 ₴





