-50%влевовправо
Блок живлення зарядний пристрій HP 19V 4.74A 90W 7.4*5.0 Pin Hewlett Packard
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02922
998 ₴
499 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для ноутбука HP 19V 4.74A 90W (7.4x5.0 мм + pin) Hewlett Packard
Гуртові ціни уточнюйте у менеджерів
Блок живлення HP 19V 90W призначений для заряджання акумулятора ноутбука Hewlett Packard. Основні характеристики для підбору блоку живлення: Вихідна напруга (V), Сила вихідного струму (A), вихідна потужність (W) та тип роз'єму. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний блок живлення для ноутбука. Мережевий кабель 220V у комплектацію не входить
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для ноутбука Hewlett Packard
- Вихідна напруга: 19V
- Сила вихідного струму: 4,74А
- Вихідна потужність: 90W
- Роз'єм: 7.4x5.0 мм + PIN
- Сумісні партномери: 384019-001, 384019-002, 384019-003, 384020-001, 384020-002, 384020-003, 384021-001,39 92-001, 463553-001, 463553-002 , 463554-004, 463955-001, 608428-003, 677777-003, ADP-90HH D, ADP-90WH B, ED495AA, HP-AP091F13P 3SELF, HP-AP09F -08H2 , PA-1900-08HN, PA-1900-18H2
- Сумісні моделі ноутбуків: Compaq NX6110, Compaq NX6130, Compaq nc2400, Compaq nc4400, Compaq nc6320, Compaq nc6400, Compaq nc8430, Compaq nw8440, Compaq n3 , Compaq nx6325, Compaq nx7300, Pavilion DV2500, Pavilion dv2109tx
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Індикатор роботи | Так |
| Клас якості | Original PRC |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука HP 19 V 4.74 A 90 W 7.4*5.0 Pin Hewlett Packard |
- Ціна: 499 ₴



