-50%влевовправо
Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Asus 19V 3.42A 65W 5.5*2.5
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02907
998 ₴
499 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 343-29-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для ноутбука Asus 19V 3.42A 65W (5.5*2.5)
Гуртові ціни уточнюйте у менеджерів
Блок живлення призначений для заряджання акумулятора ноутбука. Основні характеристики для підбору блоку живлення: Вихідна напруга (V), Сила вихідного струму (A), вихідна потужність (W) та тип роз'єму. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний блок живлення для ноутбука. Мережевий кабель 220V у комплектацію не входить
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для ноутбука Asus
- Вихідна напруга: 19V
- Сила вихідного струму: 3,42А
- Вихідна потужність: 65W
- Роз'єм: 5.5*2.5
- Сумісні моделі ноутбуків: A3, A40, A41, A42, A45, A46, A52, A53, A54, A550, A551, A555, A55, A5, A6000, A6, A72, A73, A7, A8, A9, F2, F45, F501, F502, F52, F550, F552, F553, F554, F555, F5, F6, F80, F81, F82, F83, F8, K40 K550, K551, K555, K55, K56CB, K70, K72, K79, N20, P31, P41, P42, P500, P50, P52, P550, Q301, Q301, Q400, Q500, Q505, Q5 R510, R554, S300, S301, S400, S405, S451, S46, S500, S550, S551, S56, TP300, TP500, TP550, U20, U30, U31, U35, U36, U4 , U53, U80, U81, UL20, Ul30, UL50, Ul80, UX30, UX302, Ux30, UX50, V301, V451, V500, V551, W3, W5, W6, W7, W90, X20, X3 X42, X44, X450, X451, X455, X501, X502, X51L, X52, X53, X54, X550, X551, X552, X554, X555, X5, X70, X73, X750, X751 , Z54
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Блок живлення зарядний пристрій для ноутбука Asus 19 V 3.42 A 65 W 5.5*2.5 |
- Ціна: 499 ₴




